Maths 2015
Tuesday, 25 August 2015
1
1.
An orange costs 59p. How much do 4 oranges cost?
(The answer must include a
pound sign
) eg. £2.43
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment